Volkswagenclub - Fórum

Vítejte na diskuzním fóru Volkswagen clubu. Pro zapojení do diskuze se prosím přihlašte, nebo registrujte.

Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: větráčky

větráčky 7 roků 2 týdnů zpět #1328


  • martin9
  • Avatar uživatele martin9
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 0
čau polisti potřebuju poradit,když zapnu větráčky na jedničku tak to ještě jde,ale daslší polohy už mi ty větráčky začnou pískat nebo hvízdat! dá se to nějak opravit,promazat nebo něco s tím dělat? Díky za odpověď :cheer:
Svoboda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

větráčky 7 roků 2 týdnů zpět #1331


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Jedná se o ložisko na motorku s lopatkami. Je to bohužel běžný jev třeba u Fabie I. generace. Budeš se muset podívat pod palubku a zkontrolovat stav motorku. Pokud je jen ucpaný, tak vyfoukej nečistoty stračeným vzduchem z kompresoru. Při nejhorším motorek vyměníš. Na Youtube je řada materiálů jak na to. Princip u všech koncernových vozidel je stejný.
Mrkni: https://www.youtube.com/watch?v=Y3lfkJMmA6w nebo třeba na https://www.youtube.com/watch?v=BQC8fi6zLm4
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: martin9

větráčky 7 roků 2 týdnů zpět #1335


  • martin9
  • Avatar uživatele martin9
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 0
ok díky moc a prosim tě nevíš jestli se dá sehnat jako pdf český manuál? mám jen německej a nechce se mi to pořád překládat,díky
Svoboda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

park. senzory 7 roků 2 týdnů zpět #1336


  • martin9
  • Avatar uživatele martin9
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 0
ještě mám jeden problém,přestali mi ukazovat parkovací senzory na displeji rádia,nevím,jestli sem to nějak omylem vypnul,jestli to jde,ale šli a teď nejdou,jsem z toho blázen!! dík Martin
Svoboda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

větráčky 7 roků 2 týdnů zpět #1338


  • SantaLuck
  • Avatar uživatele SantaLuck
  • OFFLINE
  • Moderátor
  • Příspěvky: 65
  • Obdržená poděkování: 21
  • Karma: 3
Dle tvého příspěvku jsem pochopil, že Polo máš z druhé ruky a uživatelský manuál nebyl dodán. Pokud se ti nedaří na internetu dohledat uživatelský manuál v češtině, tak je zde ještě možnost oslovit oficiální zastoupení vozidel Volkswagen a zakoupit si původní příručku nebo také oslovit nějakého našeho člena, který by ti ho nafotil. Co se týká parkovacích senzorů, tak možná odpověď nalezneš právě v tomto manuálu. Pokud ne a jednalo by se o originální příslušenství, je zde nutné vozudlo napojit na počítač a vyhledat chyby v registru závad.
Využij také naší (po přihlášení do členské sekce) klubové nástěnky nebo klubového facebooku. Určitě ti někdo z našich členů pomůže!
Poslední úprava: 7 roků 2 týdnů zpět od SantaLuck.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Poděkovali: martin9

větráčky 7 roků 2 týdnů zpět #1339


  • martin9
  • Avatar uživatele martin9
  • OFFLINE
  • Člen PRO
  • Příspěvky: 19
  • Obdržená poděkování: 1
  • Karma: 0
čau já manuál mám, ale origo německý a jsem línej to překládat,mám i servisní knížku atd,ale donutilo mě to přelouskat a ty park.senzory už mi jdou,jdou vyp. a zap. na rádiu,takže vše ok,já si totiž hrál s radiem a nějak je vypnul a nevěděl jak blbec. Díky za odpověď
Svoboda
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.154 sekund

  • Auto Kelly
  • Hook
  • ELIT
  • Kobras
  • VW Brouk
  • Metropol
  • Castrol
  • escape6
  • foerch
  • alcar
  • wuerth
  • trost
  • dekarbonizace
  • Flat4
  • safex

    Přihlášení